Zleva Antonín Fantiš z  Baníku a Jiří Fleišman z Liberce.

Zleva Antonín Fantiš z Baníku a Jiří Fleišman z Liberce. | foto: Ožana Jaroslav, ČTK

Byla to facka, ale určitě už budeme sbírat body

• 0
Velmi dobrý začátek, ale bohužel hořký konec. Tak fotbalový útočník Ostravy Antonín Fantiš shrnul sobotní remízu s Jabloncem 2:2. Právě on dostal domácí už v 10. minutě do vedení 1:0, když si zasekl míč před Eliášem a kolem něho po zemi pálil z takových šestnácti metrů k pravé tyči.

"Snažím se dávat si balon na pravačku a střílet, spadlo to hezky k tyči. Aspoň za ten gól jsem rád," řekl Antonín Fantiš.

Za Baník jste dal svůj druhý gól a opět Jablonci, že?
Je to tak, asi mám na Jablonec štěstí. Jenže i tehdy, v minulé sezoně, to byla remíza (3:3). Nad Jabloncem jsem tak snad ještě nikdy nevyhrál.

Oživil mužstvo příchod Lukáše Magery?
Hodně nám pomohl. Je vidět, že s Václavem Svěrkošem dříve hráli, jsou sehrání. Lukáš podržel hodně balonů, vyhrával hlavičkové souboje. Všichni doufáme, že body přijdou s našimi lepšími výkony.

Bylo na hřišti znát, že rozhodčí Roman Hrubeš poněkud připískával hostům?
K rozhodčímu se vážně vyjadřovat nebudu. Bez komentáře.

Výhru jste ztratili v poslední vteřině. To bylo pořádně kruté. Jak vám bylo?
Strašně. Tři minuty nastavení, hlavičkový souboj, normální standardka amy jsme ji nezvládli a dostali gól.

Hráli jste ale výborně. Může takto ztracení vítězství mužstvo psychicky poznamenat?
Byla to facka, ale na druhou stranu s takovou hrou, když budeme pořád hrát s takovým nasazením, můžeme jít směle do dalších bojů a určitě budeme sbírat body.