Ještě mu nebylo ani patnáct, a už se o něj rvaly české i zahraniční fotbalové kluby. Talentovaný útočník Lukáš Buchvaldek si nakonec mezi zástupy nápadníků, mezi kterými nechyběl ani ostravský Baník, vybral olomouckou Sigmu. Ta za něj neváhala Hlučínu zaplatit jeden milion korun.

Mladý útočník Lukáš Buchvaldek (vlevo), který přestoupil z Hlučína do Olomouce za milion korun. | foto: www.sigmafotbal96.cz

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Tepličtí Admir Ljevakovič (vlevo) s Aleksandarem Šušnjarem bojují o míč s...
Baník - Teplice 3:3, domácí otočili skóre, o výhru přišli v závěru

To byl blázinec. Ostravští fotbalisté po půlhodině s Teplicemi prohrávali 0:2, ale během dvaceti minut druhého poločase dali tři góly, skóre otočili, ale...  celý článek

Matěj Biolek
Koukej, teď to tam spadne, řekl Biolek sudímu. A trefil se

Těsně předtím, než frýdecko-místečtí fotbalisté kopali roh, šel Matěj Biolek kolem sudího Severýna a říkal mu: „Koukej, teď to tam spadne.“ Měl pravdu. Sám...  celý článek

Karvinský Peter Štěpanovský (vlevo) a Lukáš Bartošák ze Zlína.
Zlín - Karviná 1:0, druhou domácí výhru zařídil Ekpai

I druhé domácí utkání zlínští fotbalisté zvládli, ve 4. kole první ligy porazili Karvinou 1:0. Rušný duel po hodině hry rozhodl Ekpai. Hosté nevyužili několik...  celý článek