Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Hlasujte: Kdo z kandidátů na primátora Ostravy zabodoval v debatě?

Bylo na co se dívat - v televizní debatě kandidátů na primátora Ostravy se v úterý večer utkali protřelí komunální politici i osobnosti, které do politiky vstupují. Bývalý moderátor Juchelka přiznal, že by nervózní, primátor Kajnar zas mluvil o spolupráci ČSSD a ODS jako o harmonickém manželství.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

DISK

Bylo to.....

..pro mě tragické.

 Odleva doprava. Pan Kajnar - u toho pána nevím,proč není v ODS; pan Madej - u toho pána envím, proč není v ČSSD. Juchelka - nebyl schopen reagovat. Pán z VV - jenom řeči o ničem, fráze jako by byl v politice už léta. Paní Schwarzová  byla pro ěm největším zklamáním - očividěn se zasekla na otázce zlepšení ovzduší, připadala mi nejen nervozní, ale spíše bez představ o tom, an coby měla být připravena.

 Dohromady vzato, je to bída, ale vlastně to "harmonické manželství je nakonec nejlepší vobou.

 Komunisty záměrně nekomentuji, z principu.

0/0
23.9.2010 11:12

darkhalf.reborn

...

Schwarzová byla tragická, tady to je jen anketní číslo a klikají ti, co by ji chtěli volit. Vystoupením byla slabá, neumí vůbec mluvit a spoustě věcí nerozumí. To už je lepší stávající koalice...a když už ta, tak raději Kajnar než Madej (bože, nikdy bych neřekl, že kývnu na socana.).

0/0
23.9.2010 11:02

DISK

Re: ...

..to jsme na tom podobně.

 Prostě jenom volba hošího a horšího

0/0
23.9.2010 11:15

jan fridolin

Nechci se stěhovat z Ostravy

Schwarzová byla zjevně vyklepaná,i když občas blábolila, hlavně nelhala.Ovšem pohled na vládnoucí chlapce, na jejich vystoupení ruku v ruce,  byl přímo odpudivý. Styděl jsem se, že pořad jde do celé republiky. Madeje jsem ještě doposud neviděl a přišlo mi, že z bilboardů co jich je nyní plné město na mě kouká spíš jeho sestra. A jeho vystoupení mi silně připomělo "Tatu Mamulu"

0/0
23.9.2010 9:55

Huczín von Szinágl

Slabá Schwarzová

Nevím z čeho redaktoři ama a baď usuzují, že Schwarzová je dobrá diskutérka. Ta dáma, kterou je oblepena Ostrava a která na mnë kouká z každé druhé stránky deníků, byla spolu s panem Kazimirskim nejslabším článkem debaty. Nezdravě sebevědomá, na druhou stranu koktající a nepřipravená, zjevně nejistá v tématech komunální politiky. Tak znělo hodnocení většiny lidí, se kterými jsem dnes hovořil. Je zřejmé, že pokud se hnutí Ostravak, odtržené do Věcí veřejných, leč hojně finančně dotovaní jistým mafiánem, dostane na radnici, bude to ještě horší než manželství ČSSD-ODS z rozumu.   

0/0
22.9.2010 21:29

DISK

Re:

 Odtrženost a šmrnc zelených byl cítit, taky na mě dobře nepůsobí.

A o jaké údajné podpoře údajného mafiána jste psal? Celkem jsem zvědavý, nezaslechl jsem, kdo je tlačí (a je jasné, že někdo to bude, protože z příspěvku členů asi takovou kampaňnezaplatí).

0/0
23.9.2010 11:14Najdete na iDNES.cz