Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Senátor Maštalíř: Situace v Ostravě nahrává levici, ať Nečas chce nebo ne

V posledních dnech média jeho jméno skloňovala mnohem víc než kdykoli předtím. Byl totiž soupeřem Liany Janáčkové (nez.) v bitvě o Senát. Pro některé překvapivě Antonín Maštalíř (ČSSD) souboj vyhrál. Teď chce zvládat jak funkci senátora, tak starosty Slezské Ostravy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

bronal

Senátor a Retarder na Frýdecké

Panu senátorovi blahopřeji a doufám,že se postará o některé problémy i v jeho Kunčičkách.K jistě na první pohled opravené Nové Osady v Kunčičkách se možná zasadil-ale není to komplexní a nechal bych to vlastníku RPG.

Přejít bezpečně přes přechod na ulici Frýdecká,kde je "50-ti km" od zastávky MHD u drogerie je horor i pro dospělé

obyvatele a tak např.prosadit nějaký brzdící retarder by snad neměl být problém.Trneme při každém návratu dětí ze školy

ať nedojde zase k nějakému neštěstí.Z málo známého politika může být více výsledků pro občany než od dinosaurů .

0/0
1.11.2010 20:29

vítek z prčice

ať chce nebo ne

Levici nahrává situace všude, ať Nečas chce nebo ne. Spolehlivým budovatelem levice jsou činy prokouknuté a orofláknuté ODS. R^

0/0
30.10.2010 19:35

Miszu

Senátor III.

Pan senátor se prochází po Kunčičkách, vítězoslavně si i v rozhovoru honí triko, přičemž se chlubí cizím peřím.To když společnost RPG investuje do svého.Až doinvestuje, a upraví výše nájemného, jsem vážně zvědav, kde se bude pan Maštalíř procházet.. Kumulace funkcí je další jasný výraz nenasytnosti, který je politikům z Čssd tolik vlastní..Dobročinné účely? No to si tak třeba paní senátorová založí nějakou tu nadaci....a je to doma.V lepším případě se uspořádá nějaký ten tenisový turnaj pro vyvolené...ostatně tak to ostravská čssd dělá již léta.Proč se nedržet fungující metody.

Paní Janáčková si vyhrát nezasloužila..Rozhodně ovšem není a nebyla horším kandidátem, než zvítězivší pan Nikdo.[>-]

0/0
30.10.2010 17:16

Miszu

Senátor II

Vítězství pana Maštalíře v jeho domovském obvodu, mne speciálně zaráží.Je naprosto neznámým politikem, zeptáte-li se 10 náhodně vybraných občanů Slezské na jméno jejich starosty 9 z nich nebude ani tušit, jeden odpoví Kajnar.

Pan senátor respektive jeho partaj,šel do kampaně s heslem o čistém ovzduší v Ostravě.Městský obvod Slezská Ostrava již několik let trápí prach-vířený při těžbě Heřmanické haldy..Heřmanické haldy, těžené neskutečně nešetrným způsobem, bez přihlédnutí k zoufalství občanů a v neposlední řadě i k přilehlému přírodnímu biotopu, který je významnou součástí projektu Natura 2000.

0/0
30.10.2010 17:16

Miszu

Senátor

Pan Maštalíř je pro občany Ostravy pan Neznámý .Jeho volbou se jednoznačně prokázal fakt, že na Ostravsku nevolí lidé osobnosti, nýbrž strany.V tomto ohledu si dovoluji tvrdit, že kdyby Ostravská čssd posadila na kandidátku třeba kačera Donalda, zvítězil by.

0/0
30.10.2010 17:15

Jeniks

Re: Senátor

Nemáte pravdu, věřím, že nový starosta Slezské Ostravy se osobně postará o to, aby v oblasti Muglimova, Liščiny a okolí byl další supermarket. Jediný supermarket pro tuto část Slezské je pouze Penny market. Kdo chce větší sortiment, musí jet do Moravské Ostravy.

0/0
31.10.2010 16:05

Miszu

Re: Senátor

Trchu přemýšlím, zda ve Vámi psaném není krapet ironie...ale snad to myslíte vážně...

Ano na Slezské je jen Penny a to dost ubohého formátu ( srovnám-li s Penny ve zbytku Ostravy )

Ale proč by se měl o supermarket zasadit starosta? Takhle u Vás politici sbírají body? Hm, tak to bych nečekal...Supermarket se snad staví z jiných popudů, a to především tehdy, má-li jeho stavitel alespoň naději, když né jistotu, že se mu to oplatí.

Ale dost řečí.Můžu Vás uklidnit, pokud je mi známo, ve schváleném územním plánu - počítá se se stavbou Vámi kýžené instituce v prostoru přilehlému ke křížení ulic Vrbická a Orlovská.Možná jej postaví společnost Diamo z materiálu získávaného odtěžováním vedle stojící haldy.Počítejte ale s nákupem v respirátoru.

0/0
31.10.2010 17:27Najdete na iDNES.cz