Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Manželství ODS a ČSSD v Ostravě dráždí voliče, už se rozdělují křesla

Zatímco zástupci ODS a ČSSD si třesou rukama a těší se v Ostravě na další čtyřleté vládnutí, některé lidi obnovení velké koalice nepotěšilo. Zklamaní jsou například voliči, kteří si přáli pravicovou, nebo levicovou vládu Ostravy, nespokojeni jsou všichni, kdož chtěli změnu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Asenad

chce to jenom umět počítat

Volič pravice si může řvát jak chce. Nikdy by nedali dohromady většinu aby vytvořili středoprav. koalici. Volič ČSSD pokud trošku myslí, musí být spokojen.  Ve spojenectví s ODS má dostatek hlasů. Ve spojenectví s KSČM je převaha jen 3 hlasy.

0/0
3.11.2010 19:26

chachar58

Ale co.., ať si to manželství zase uzavřou, ale

vůbec netuší, jakou budou mít v opozici tchýni..Až se pan Nikotýn na životním prostředí (pro ty, co neví - tak pan Madej) srazí se skutečnými odborníky (je o nich řeč v článku), tak se bude chtít rozvést již po prvních měsících. Tady máš voliči důkaz - životní prostředí povede na ostravsku kuřák..  Ta "tchýně" jim udělá z "poklidného života" pěkné peklo a navíc - voliči si o všem budou moci přečíst fakta.. A podbně to bude probíhat i v dalších odborech.. Ona to nakonec bude zajímavá veselka, s mnoha svědky;-D

0/0
3.11.2010 18:32

ROSES_LIVE_RESURRECTION

Tezko tahati nenasytneho cunika od koryta

0/0
3.11.2010 16:56

Lánik

Je to dobře

Tak nadšený z toho asi není nikdo, ale když si vezmu výsledek voleb, tak jiná koalice než ČSSD + KSČ nebo ČSSD + ODS ani nebyla možná a pro Ostravu bude ODS v koalici určitě hodně výhodná pro získávání peněz a investic z rozpočtu. Každopádně je dost amatérské když se na "seriozní" server dostane článek ovlivněný emocemi autorky ke kandidátům jednoho hnutí.

0/0
3.11.2010 11:41

db2002

Re: Je to dobře

spojeni ODS a ČSSD je podvod na viličích obou stran. Navíc koryta zustavaji, tunely pojedu dal. Za minule 4 roky tento kočkopes Ostravě nepřinesl vubec nic.

0/0
3.11.2010 13:56

Marťan

Zbytečné volby!

Ať se ODS v Praze nediví, že prohrávají volby kde se dá!

To je výsměch voličům!

Devastace Ostravy bude pokračovat v kraji rokradeném samým hejtmanem. Dobrý příklad ostatním lidem: volte ty, co kradou a neumí vysvětlit, kde přišli k penězům, když byli celá léta ve státních službách. Tady se hned tak něco nezmění, když vesele "spolupracují" = mažou si kapsy navzájem....

Na rozpadající se náměstí za 100 mega postavíme kluziště, aby to nebylo vidět, všude postavíme šopingy a herny, nic víc radní neumí zařídit. Proč se na Karolíně staví úplně něco jiného, než tam mělo být podle původních plánů?

0/0
3.11.2010 9:31

chachar58

Ta poslední věta článku není přesná.

O opozici Ostravaka se začalo mluvit až po TV vystoupení P.Kajnara, který ještě v průběhu sčítání hlasů označil hnutí za málem podvodné a hned dodal, že se těší na "svatební noc s ODS".. Takže to byla pouze prvotní reakce na výrok P.Kajnara a né žádná plánovaná deklarace. Jinak každý člověk žijící v Ostravě, ví co to "harmonické manželství" přineslo, takže se nedivím účastníkům v jiných diskuzích, kteří začínají rychle prchat z města pryč. V centru máme asi 50% neobsazených kancelářských prostor.. A manželé budou dále budovat další. Vždyť to má "logiku" - bývalého havíře / hutníka přeškolíme na IT a staneme se PC velmocí;-(

0/0
3.11.2010 8:41Najdete na iDNES.cz