Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

TOP 09 poruší slib. V obvodu Janáčkové se spojí s KSČM

V obvodu Mariánských Hor a Hulvák, který povede už šesté volební období Liana Janáčková, vzniká "zakázaná" koalice komunistů a TOP 09. Krajské vedení topky je z toho v šoku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

PBM

Snad jste nečekali zázrak

Naši "politici" vynikají výtečným poznávacím znamením. Je příznačné, že se v tomto případě setkaly dva exempláře "echt lidové" politiky, paní Janáčková a pan Lukša. Starostové prostým lidem oblíbení. Oni totiž cítí s lidem, bojují za svůj lid a působí ve funkcích pro všeobecné blaho lidu. Že jim mnohé zůstane pod rukama ve prospěch rozvoje jim svěřených věcí veřejných, je pouhou pomluvou závistníků. To se totiž řeší mixem populismu, rasismu, když je třeba, tak metodou cukru a biče. Nenechme se mýlit jpříslušností ke straně. Může být jakákoliv, jen když je vdané chvíli na výsluní a je z ní užitek. Přestaňme se divit jejich způsobům, oni vždy budou kdo, s kým, o čem, pro koho. Ve středověku to měli předkové snažší. Oblékali je do šaškovských krojů, které jim zajišťovaly beztrestnost při šíření hovadin všeho druhu a zároveň dávaly najevo všem, co si o jejich konání mají myslet. Těm "politikům by určitě slušely.

0/0
8.11.2010 10:57

patrikh

A jak by to mělo být?

Měl by snad pan Jezerský jít do koalice se stranami, jejichž komunální lídři ho v jeho kanceláři těsně před volbami napadli? Politika je především o lidech a pokud přátelé ze "Sloužit, ne vládnout" a "Vrátíme radnici lidem" vedou předvolební kampaň prostřednictvím osobního napadání, nemohou se pak divit. Navíc v době, kdy se uzavíraly kandidátky, pan Jezerský na radnici přeci byl, každý věděl, jaká je situace v Mariánských Horách. I ten, který se dnes tak pohoršuje nad v článku popsanou situací.

0/0
7.11.2010 19:55

Usmolená štětina

Jméno Lukša hovoří za vše

Lukšo, politický turisto a podvodníku! Od tebe poučování o morálce sedí! Znám dva Lukše. Oba to jsou pořádní zmetci.

0/0
6.11.2010 21:49

anti-anti

TOP + KSČM

Neuvěřitelnééééééééééé !

0/0
6.11.2010 16:41Najdete na iDNES.cz