Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Slovenská rodina přespávala v mrazech u řeky a sbírala šrot

Sběr šrotu na Karvinsku, to je dobrý byznys. Rozmohl se hlavně v Orlové, Dolní Suché a Karviné. Rodina, která sem přijela ze Slovenska, si na tom vybudovala živobytí. Mezitím spala v dřevěné chatce u řeky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

kakaki

Nevěřím !

To se absolutně nemůže stát. Rodina byla z Horních Uher. Bylo jim teplo (dostávají měsíčně 15000 na bydlení) a šrot jim byl věnován dobročinným spolkem "Stát ČR".

+1/0
1.3.2012 13:06

ndee: victim of censorship mkXII

zicher

cigani:-P

+1/0
29.2.2012 16:39

spv0023

Řešení: přestupek => snížení státních dávek o třetinu

To šmejda vychová, když primitiv nereaguje na přemlouvání, ať nekrade a neloupí. Jediné co rozpoznává, že jim pracující sypou peníze pořád dál, ať dělá jakoukoli lumpárnu. To skončí, nebudeme živit ty kteří nás okrádají. Druhý přestupek => snížení o dvě třetiny. Třetí přestupek = trestný čin => 0 dávek a ZAVŘÍT. Zločincům ANI KORUNU z našich peněz. Prosazujeme to 20 let, stejně jako sčítání trestů.

Omezit dohodu se Slovenskem o soc. dávkách po rok 1989. Cizincům ani korunu z naší práce.

Pokusy o převýchovu bezmozků a darebáků jsou nesmysl. Řešit je třeba příčinu: explozívní množení Xxxánů. Přídavky a platy mateřské omezit na 2 děti. Slevu na dani na 3. dítě. Další už každý ZA SVOJE. Součet dávek omezit, evidovat jako půjčku splácenou z daňových odvodů. Celoživotní úhrn dávek omezit. Kdo překročí úhrn, protože nevrací jsa parazit, nedostane nic z práce slušných lidí.

Ušetřené peníze vrátíme Vám, plátcům daní, snížením sazeb. :-)

Společenství Přímé Volby, www.spolpv.org/5P.php

+14/0
29.2.2012 15:05

spv0023

Sběrny kovů a zastavárny, pokud vykoupí kradený předmět

předmět zjevně kradený, tak pokutu která je zruší. Pokud nezaplatí, tak celý chlívek zabavit, i s plotem odvézt do hutí, z výtěžku vyrovnat pokutu.

Na zloděje kovů a bílé kolaboranty ve sběrnách máme připraven jednoduchý postup ochrany dopravních značek, kanálů a podobných předmětů. Osvědčený, starý jako žárovka, trochu jsme jej rozvinuli, dopracovali zákon a postup policie. Už tehdy se chyták osvědčil, používal se po celém světě. Teď, když se paraziti namnožili a kradou i zárubně dveří, okapy, víka kanálů, koleje, je nutno vztáhnout tento režim i na běžné věci dostupné parazitům, na kterých nesedí chlap s brokovnicí.

Postavit nové věznice, víme jak postavit levně a rychle.

Společenství Přímé Volby : www.spolpv.org

+10/0
29.2.2012 14:58

v23

Kdy už konečně vláda zruší sběrny šrotu?

To čeká, až se stane skutečně velký průšvih nebo až bude všechno vysbírané?

+1/0
29.2.2012 14:02

Mamku

Re: Kdy už konečně vláda zruší sběrny šrotu?

Jsem stejloného názoru. Slouží jenom zlodějům. Máme před domem kontejnéry na třídění odpadu. Kontejnér na papír je denně vybíran sběrači, mají to hezky pohromadě, dokonce některé balíky jsou pečlivě svázány.Vlastně komunální služby ulehčily práci sběračům a  skomplikovali občanům, kteří třídí.

0/0
29.2.2012 17:39

Smradlavej čmoud z komína

Re: Kdy už konečně vláda zruší sběrny šrotu?

zrušení je nesmysl, ale mělo by se pečlivě zaznamenávat co kdo přinesl, třeba i fotodokumentaci, a některé předměty nevykupovat vůbec, včetně jakýchkoliv pálených kabelů (ty se dokonce vykupují jen za nepatrně nižší cenu než čisté)

mimochodem, před pár dny jsem viděl ve sběrně velkou hromadu evidentně zcela nových kusů mříží na zábradlí, taky zajímavý

0/0
23.3.2012 17:20

vhodný příspěvek?

Důmyslné maskování

"Ne jako strážník, ale jako myslivec jsem několikrát načapal muže, kteří poblíž sběrny opalovali měděné dráty." Proč to nenapíše normálně, "Jako strážník v převleku za myslivce."

0/0
29.2.2012 13:12

kopefra2

Himbajs,

zase nějací mladíci? :-)

+1/0
29.2.2012 12:32

good_luck!

prosím o uvedení

kde přesně to naleziště šrotu leží...., já bych to jinak nazval krádežemi "šrotu", protože je otázkou, zda-li to "sbírané" byl šrot už před sběrem.

0/0
29.2.2012 12:09

ippokorny

Re: prosím o uvedení

Pokud někdo něco najde, má to odevzdat na místním úřadu. Tedy kdo vezme něco na cizím pozemku a odnese to, je normální zloděj. Tedy pokud mám na svém pozemku šrot, třeba připraven na odvoz do sběrny a někdo mwě ho ukradne, je zloděj. Tedy 99% sběračů kovů jsou obyčejní zloději.

+1/0
29.2.2012 13:52

Kham

Uf

"Po několika týdnech jsme je přiměli k návratu na Slovensko" - spadl mi kámen ze srdce, už jsem se obával, že se dočtu jiného rozuzlení příběhu.

0/0
29.2.2012 12:02

svatej

"I proto tu sběrnu pravidelně kontrolujeme" ?

Zavírat by se mělo!

Kdyby se někde v Evropě našly ve sběrně kolejnice nebo kradené kabely, zavřeli by majitele sběrny.

Ten by si sám ohlídal co mu tam vozí a zavolal by policajty na případné zloděje.

Jenže Česká Zlodějská Republika má plné věznice (plné sportovišť a barevných televizí), takže nechá zloděje běhat na svobodě ;-€ O tom kolikrát víc krade vláda radši nemluvim Rv

+2/0
29.2.2012 12:12Najdete na iDNES.cz