Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Mladí a neklidní. Magistrátní rošáda prokázala potíže v ostravské ČSSD

Zatímco ve středu, kdy z vedení Ostravy odešli čtyři radní za ČSSD, se sami rezignující, ale i další sociální demokraté omezovali na strohé: "Cítili slabou podporu ve straně", v dalších dnech už aktéři byli o něco sdělnější. Jedni se snažili situaci zklidňovat, druzí ale opakovali, že stav hlavně mezi mladými sociálními demokraty není vůbec dobrý.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Prase Pašík

Je pravdou, že každý z nás, ať to přiznává nebo ne,

dá velmi na první dojem.

Díky svému podnikání čas od času přicházím do kontaktu se starosty, místostarosty, tajemníky, předsedy a jinými obecními a politickými funkcionáři.

Skutečnost je taková, že co se týká osobního kouzla, inteligence, sociální empatie, vzdělání, úrovně mluveného projevu, schopnosti naslouchat, vstřícnosti, nikdy jsem nebyl schopen rozpoznat žádný rozdíl mezi členem ODS a ČSSD. Vždy se v jakémkoli z výše uvedených parametrů hodnocení pohybovalo mezi 2 až 4 body na desetibodové stupnici.

0/0
1.7.2012 22:54

pali.ov

zmetci

jednou jsem se nachomýtl ke schůzi soc. dem - asi nějaká základní buňka. trousili se tam sociálně slabší a skorobezdomovci, které obíhali a organizovali mladí sociální demokraté v oblecích připomínající svou slizkostí prodavače hrnců za 25000kč důchodcům. možná to byli dokonce titíž lidé. jejich jediná životní hodnota: peníze. i kdyby je měli ukrást sví slepé babičce. doporučuju film na www.fisheadmovie.com.

+1/0
1.7.2012 7:51

Santa1

Re: zmetci

A podle čeho jste identifikoval ty "sociálně slabší" a "skorobezdomovce"? Takto charakterizovat lidi, které jste viděl poprvé v životě, to vypovídá spíš něco o vás.

0/0
1.7.2012 7:59

DISK

:-D

Je mi to jedno, co si bolševici s menševiky udělali, kdo ke komu patří a proč je proti těm druhým. Jednoznačně se tím potvrzuje, že ČSSD si na demokratickou stranu jen hraje - začalo to čárovými kódy na Bohumínském sjezdu.

 Ale ono, co se divit, do této strany vstupovali po plašálu spíše ti méně bystří, ale mocichtiví z doby komunistů.

A tak se nám pomalu kruh uzavírá.

0/0
1.7.2012 7:46

seklst

Mladí a neklidnío

je velice eufemistické označení skupiny bezskrupulózních třicátníků, kterří již ovládli socanskou Ostravu.Starší a střední generace socialistů ještě aspoň hraje jakýs takýs zájem o občana ( byť např knihovna v Ostravě nebude a nebude a nebude), i když primátor ve svěřeném městě nebydlí-- docela světová rarita. |Inu Ostrava !!!.

Partička kolem nejmladšího posance Rykaly jde v šak za mocí a penězy tak frapantně, že se tomu diví ki Rath v ťurmě. Tyhle rudé piraně sežerou i Palase s ukecaným Zaorálkem a z Ostravy bude Palermo par  excellence...

+1/0
1.7.2012 6:49

Santa1

Re: Mladí a neklidnío

Knihovna v Ostravě není? Kdyby se kvůli havarijnímu stavu musely zavřít Svinovské mosty, myslíte, že by někoho v Ostravě ještě zajímal nějaký nový barák pro knihovnu za 1,5 miliardy?

Až skončí Palas se Zaorálkem Ostrava se změní na Palermo?;-D Tak to si dám jedno chlazené, ale vy byste potřeboval spíš studený obklad.

0/0
1.7.2012 7:21

seklst

Re: Mladí a neklidnío

Špatně jsem to formiuloval. Myslím to asi tak. Malé české Palermo je to už teď za Kajnara a toho nezničitelného bulharského exkomunisty. To pravé ořechové nastane, až definitivně vyhrají ti " mladí a neklidní ":;-)

+1/0
1.7.2012 7:37

Santa1

Re: Mladí a neklidnío

Moc jste mi to neobjasnil. Možná je to tím, že jste narozdíl ode mě byl v Palermu. Já znám Palermo akorát ze zeměpisu a nějak mi uniká ta podobnost s Ostravou: Neměnitelný ráz historického jádra Palerma způsobuje jedinečná kombinace normanské a orientální architektury, baroka, historických zahrad a parků. Cizokrajný půvab Palerma umocňují palmy, klima, tropická vegetace i lidé.

0/0
1.7.2012 7:55

Konstrukter

Re: Mladí a neklidnío

Nevím co na tom nechápeš? Prostě říká, že ti mladí jsou ještě mnohem větší mafiáni než staří socialní demokraté typu Palas a Kajnar. Já bych tomu i docela věřil, stačí se na ty chlapce podívat a poslechnout si je, těm nejde vůbec o nějaké idee a o co jim tedy asi jde...

+1/0
1.7.2012 16:08

Santa1

Re: Mladí a neklidnío

Já si myslím, že jste si neposlechl ani jednoho z těch, které tu označujete za mafiány.

0/0
1.7.2012 16:34

DISK

Re:

Hmm, škoda, že tohle divadýlko má voliče.

To , že ČSSD je uvnitř shnilá není nic nového.

+1/0
1.7.2012 7:47

semelik

Aleš Boháč velmi přesně popsal to, co on sám se svými kolegy

realizoval jako první. Takže teď jenom ochutnal vlastní recept.

.

Ovšem zařadit Mirka Rojíčka mezi "mladé a neklidné" pro něho musí být v 67 letech velké vyznamenání. To se bude asi na "Zahradě" čepovat zadarmo.

0/0
30.6.2012 23:48

semelik

S čím kdo zachází, s tím taky schází - říkávala moje babička

a tady to máte - akce Rykala-Srba-Lauko-Boháč v roce 2010:

http://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/kauza-deniku-stehovavi-stranici-utoci-20100901.html

0/0
30.6.2012 23:57

Santa1

Re: S čím kdo zachází, s tím taky schází - říkávala moje babička

Je to normální zákon akce a reakce. Akcí těch kluků se přirozený běh věcí vychýlil na jednu stranu a teď se to prostě vrací. Mají vysoké školy, s něčím takovým měli počítat. Jejich řeči o ztrátě podpory považuji za falešné, z mého pohledu se zalekli zodpovědnosti a zdrhají. Žádná škoda, vždycky je mnoho povolaných, ale jen málo vyvolených. K čemu je vůdce, který při prvním problému odstupuje?

0/0
1.7.2012 7:44

vadrak

Je to přece jedno,

pár lidí, kolik jich v ostravské ĆSSD je? Tři, čtyři tisíce, si chce rozdat koryta ve městě, které má 320 tisíc lidí, není jim to trapné?

Myslím, že vyprahlost , nedostatek kvalitních odborníků, zato nadbytek všehochopných parchantů je hlavní důvod nejen ostravské poliitky. Občan je až na................ 35 místě ,stejně tak, jako správa Ostravy. To samé v bleděmodrém platí o ODS!

+1/0
30.6.2012 22:10

Santa1

Re: Je to přece jedno,

Vypadá to jako maličkost, dát dohromady pár set lidí a ovládnout město. Máte stejnou možnost kecálku, dejte dohromady odborníky, čestné a charakterní lidi a vytáhněte do boje.

0/0
1.7.2012 7:08

vadrak

Re: Je to přece jedno,

O tom, jak hledáte odborníky, mi povídejte, svého času jsem právě mezi vás v Ostravě tři roky patřil, odborník byl mezi vámi maximálně Vojta Mynář, hlupáčku, vy ostatní jste byly korytáři !!! A o vzdělané, četné a podobně nemyl zájem, stačila mi tvorba kandidátek pro krajské a obecní volby, ty kšefty s ostatními - vy tady podpoříte našeho kandidáta, my na oplatáku zvedneme ruce pro vašeho na toto místo! Už je v ČSSD dlouho, zaslouží si to, že je blbý, ale věrný, to bylo hlavní kriterium.

A nekecej, že to tak není!! Z toho důvodu jsem já zhnuseně odešel!

0/0
1.7.2012 12:20

Santa1

Re: Je to přece jedno,

Na mě tedy dojem odborníka nikdy moc nedělal. Řečnit dokáže dlouho a nahlas, ale jinak celkem bez obsahu, asi jak byl zvyklý ze schůzí KSČ. Jeho investiční akce smrděly na sto honů, taky se to propíralo v médiích. K systému výběru lidí se nevyjadřuji, tohle probíhá všude stejně. Vždycky máte tahouny a pak ty, kteří jsou do počtu.

0/0
1.7.2012 16:32

chacharostravsky

Prasa

ta chrochtají, ňuf ňuf:-P

0/0
30.6.2012 22:08Najdete na iDNES.cz